180x140 no image 

Laatste toevoegingen op ons youtube-kanaal:

Sfeer na KFC Duffel - KVC Westerlo!!(29-08-2018)

KVC Westerlo komt op bezoek!(26-08-2018)

INFO VOORBIJE EN AANKOMENDE WEDSTRIJD CROKY CUP(19-08-2018)

El Yazidi na KFCD - Anderlues(07-08-2018)

KFCD - RUS Anderlues | Croky Cup(07-08-2018)

oudere filmpjes kan je zien in ons Youtube archief 

 
Home
25ste Jeugdtornooi PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door GEERT BLOMMAERTS   

 

Beste spelers, ouders, trainers , afgevaardigden, sympathisanten.

 

Net zoals de vorige jaren richt KFC Duffel dit jaar als afsluiter van het voetbalseizoen 2017-2018 het “ 25ste jeugdtornooi “ in. Om dit feestelijk in te zetten gaan we van start op VRIJDAG 04 MEI vanaf 18.00u met onze welbekende en overheerlijke  barbecue, die doorgaat in en rondom het chalet. Wij nodigen U dan ook uit om deze gelegenheid niet te missen en deze avond nu reeds vrij te houden voor een gezellig familie-etentje.   Voor  ons jubileum jaar mag het wat speciaal zijn en verwachten we die avond dan ook een special guest . Diezelfde avond kan je onze G-ploeg aan het werk zien. 

Zaterdag 5 en zondag 6 mei supporteren wij dan voor onze spelers die zich van hun beste kant laten zien om de trofeeën in onze club te houden. Deze 2 dagen ontvangen we maar liefst 90 ploegen. Er is  een snackbar met diverse snacks voorzien voor groot en klein. Animatie mag natuurlijk ook niet ontbreken op  dit jubileumtornooi. Voor deze 2 dagen zijn we op zoek naar helpende handen. Wie zich geroepen voelt kan zijn naam en uren die hij kan helpen opgeven via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of noteren op het infobord  in het chalet. Hartelijk dank.

Indien U aan onze barbecue wilt deelnemen verzoeken wij u wel vooraf in te schrijven. U kan dit doen door het inschrijvingsformuliertje hier te downloaden en te deponeren in de witte brievenbus in het chalet, of uw deelneming door te mailen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  en dit ten laatste op 01 mei 2018.

 

Hopelijk mag het tornooi dit jaar weer een succes kennen. Wij hopen jullie talrijk te mogen begroeten op deze driedaagse.

 

Het inrichtend comité.

 

Laatst aangepast op woensdag 25 april 2018 16:52

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Nog niet geregistreerd op onze site? Ga dan naar onder op deze pagina.

Status oefenterreinen

Laatste
update:
 

28/01/2019

(17:30u)

Alle trainingen gaan door

Spotlicht A-kern (comp)

VORIGE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 17. feb. 2019 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
K. Bocholter VV
K. Bocholter VV
0:0 VoorafVerslag

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 24. feb. 2019 Beginn 15:00
Royal Cappellen Football Club
Royal Cappellen Football Club
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 10. mrt. 2019 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
K Berchem Sport
K Berchem Sport
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
12 VW Hamme 21 23
13 KFC Duffel 21 23
14 Hoogstraten 21 22

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Panache
  • Crelan

 
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

Kiliaan

raveschot
hv kort1 RTV
ravotter vde
procondiLogo  JPEG Xior logo
 
logo gemeente

Word scheidsrechter

Aanduidingen

Trainingsschema

trainingsschema '

Log-in formulier