180x140 no image 

Laatste toevoegingen op ons youtube-kanaal:

Sfeer na KFC Duffel - KVC Westerlo!!(29-08-2018)

KVC Westerlo komt op bezoek!(26-08-2018)

INFO VOORBIJE EN AANKOMENDE WEDSTRIJD CROKY CUP(19-08-2018)

El Yazidi na KFCD - Anderlues(07-08-2018)

KFCD - RUS Anderlues | Croky Cup(07-08-2018)

oudere filmpjes kan je zien in ons Youtube archief 

 
Home Seniors Fanions Archief Seizoen 2013-2014 Matrix

Vierde Klasse B - Seizoen 2013-2014
 Matrix

 KfcdBrusGansPepiWijgZeleSintSterBerlTerjMeldWettUcclWolvOverHall
Kfcd2-12-22-00-13-14-22-33-23-15-14-13-02-02-32-0
Brus0-34-11-52-20-11-12-03-31-00-01-20-01-13-42-1
Gans2-23-11-10-11-31-32-02-00-01-02-01-20-31-13-1
Pepi2-23-03-11-13-32-21-22-21-32-43-14-11-20-02-1
Wijg4-42-01-01-20-11-12-23-10-13-21-00-43-21-11-0
Zele3-14-02-12-02-23-11-12-03-10-03-10-12-02-01-2
Sint1-11-14-33-10-40-03-12-02-05-00-42-31-12-14-2
Ster2-22-11-00-13-13-23-22-35-21-22-01-25-00-16-0
Berl1-00-03-11-14-21-15-42-14-21-22-21-21-02-13-1
Terj0-02-10-26-20-00-22-02-12-02-64-20-12-11-04-0
Meld0-11-51-20-10-22-21-12-12-20-00-01-22-10-00-1
Wett1-20-22-21-51-10-12-01-12-01-22-13-20-00-23-0
Uccl0-03-22-41-31-21-02-24-12-01-11-02-34-11-40-0
Wolv0-02-03-14-20-20-41-10-01-03-14-01-00-02-11-0
Over0-42-03-12-22-13-12-10-01-10-21-10-11-22-02-0
Hall1-10-03-10-11-13-20-11-23-10-00-11-30-22-01-0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.38b4747 ::

Webshop KFCD

logo Webshop

vriendsch. + crocky cup


Nog geen matches gepland

Spotlicht A-kern (comp)

VORIGE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 17. nov. 2019 Beginn 14:30
K Londerzeel SK
K Londerzeel SK
KFC Duffel
KFC Duffel
2:2 Verslag

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 24. nov. 2019 Beginn 14:30
KFC Duffel
KFC Duffel
K. Bocholter VV
K. Bocholter VV
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 01. dec. 2019 Beginn 14:30
K Olympia SC Wijgmaal
K Olympia SC Wijgmaal
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
15 Berchem 12 12
16 KFC Duffel 11 11

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Panache
  • Crelan

 

destip

 
logo gemeente

Spotlicht KFCD B

VORIGE WEDSTRIJDEN
Vierde proviciale C (Antwerpen)
Datum 17. nov. 2019 Beginn 15:00
VC Rijmenam
VC Rijmenam
KFC Duffel B
KFC Duffel B
4:0

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Vierde proviciale C (Antwerpen)
Datum 23. nov. 2019 Beginn 19:30
KFC Duffel B
KFC Duffel B
VK Heindonk
VK Heindonk
-:- Vooraf

Vierde proviciale C (Antwerpen)
Datum 01. dec. 2019 Beginn 14:30
KSK Reet
KSK Reet
KFC Duffel B
KFC Duffel B
-:- Vooraf

Klassement KFCD B

# Team W PTN
1 K. BO BEERZEL FC 14 35
2 RB Elzestraat 14 32
3 KFC Lint 14 30
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

brasserie de polder

raveschot
hv kort1 RTV
JPEG Xior logo vde
procondiLogo  

Word scheidsrechter

Aanduidingen

Trainingsschema

trainingsschema



 '

Log-in formulier