Vierde Klasse B - Seizoen 2013-2014
 Matrix

 KfcdGansSintOverUcclMeldBerlZeleWijgHallBrusWolvSterPepiWettTerj
Kfcd2-24-22-33-05-13-23-10-12-02-12-02-32-04-13-1
Gans2-21-31-11-21-02-01-30-13-13-10-32-01-12-00-0
Sint1-14-32-12-35-02-00-00-44-21-11-13-13-10-42-0
Over0-43-12-11-21-11-13-12-12-02-02-00-02-20-10-2
Uccl0-02-42-21-41-02-01-01-20-03-24-14-11-32-31-1
Meld0-11-21-10-01-22-22-20-20-11-52-12-10-10-00-0
Berl1-03-15-42-11-21-21-14-23-10-01-02-11-12-24-2
Zele3-12-13-12-00-10-02-02-21-24-02-01-12-03-13-1
Wijg4-41-01-11-10-43-23-10-11-02-03-22-21-21-00-1
Hall1-13-10-11-00-20-13-13-21-10-02-01-20-11-30-0
Brus0-34-11-13-40-00-03-30-12-22-11-12-01-51-21-0
Wolv0-03-11-12-10-04-01-00-40-21-02-00-04-21-03-1
Ster2-21-03-20-11-21-22-33-23-16-02-15-00-12-05-2
Pepi2-23-12-20-04-12-42-23-31-12-13-01-21-23-11-3
Wett1-22-22-00-23-22-12-00-11-13-00-20-01-11-51-2
Terj0-00-22-01-00-12-62-00-20-04-02-12-12-16-24-2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.38b4747 ::

Status oefenterreinen

Tijdstip donderdag 2 februari

02/02/2017

(13:00u)

 Alle terreinen bespeelbaar  

Spotlicht A-kern (comp)

VORIGE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VFV B
Datum 19. feb. 2017 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KV Woluwe-Zaventem
KV Woluwe-Zaventem
1:1 Verslag

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VFV B
Datum 05. mrt. 2017 Beginn 15:00
K Londerzeel SK
K Londerzeel SK
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VFV B
Datum 12. mrt. 2017 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC Zwarte Leeuw
KFC Zwarte Leeuw
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
5 Rupel-Boom 22 33
6 KFC Duffel 22 31
7 Hoogstraten 22 31

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Crelan
  • Jeroen Verreydt
  • Unitde Brands
  • Panache

Spotlicht Futurs (comp)

VORIGE WEDSTRIJDEN
Derde proviciale B (Antwerpen) - Futurs
Datum 19. feb. 2017 Beginn 15:00
KFC Duffel-Futurs
KFC Duffel-Futurs
SV Aartselaar
SV Aartselaar
1:2

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Derde proviciale B (Antwerpen) - Futurs
Datum 25. feb. 2017 Beginn 20:00
KV Hooikt
KV Hooikt
KFC Duffel-Futurs
KFC Duffel-Futurs
-:- Vooraf

Derde proviciale B (Antwerpen) - Futurs
Datum 05. mrt. 2017 Beginn 15:00
KFC Duffel-Futurs
KFC Duffel-Futurs
K. BO BEERZEL FC
K. BO BEERZEL FC
-:- Vooraf

Klassement futurs

# Team W PTN
13 KFC Antonia 23 17
14 KFC Duffel-Futurs 23 16
15 K. Borsbeek SP. 23 16
 
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

Kiliaan

raveschot
HVinterieur RTV
ravotter vde
procondiLogo  JPEG Xior logo
 
Duffel

Word scheidsrechter

Aanduidingen



 '

Log-in formulier