180x140 no image 

Laatste toevoegingen op ons youtube-kanaal:

El Yazidi na KFCD - Anderlues(07-08-2018)

KFCD - RUS Anderlues | Croky Cup(07-08-2018)

STAGE TONGERLO!(30-07-2018)

ONZE LOTING VAN DE CROKY CUP | ROAD TO KUIPJE #1(30-07-2018)

VOORSTELLING KFC DUFFEL 2018-2019 | VOLLEDIGE KERN + REEKS!(30-07-2018)

oudere filmpjes kan je zien in ons Youtube archief 

 
Home Seniors Fanions Archief Seizoen 2017-2018 Speelweken

Nationale 2de amateurs VFV B
Uitslagen speeldag - Ronde 30 (29-04-2018)
Matrix

 KfcdOverWijgTurnSintHassVossSpouHoogZwarCityHadeThesRCFCKVKTKBVV
Kfcd1-01-22-23-20-22-11-00-03-30-12-21-20-23-22-1
Over3-03-12-41-02-20-51-12-01-01-11-00-12-11-00-4
Wijg2-13-11-15-00-12-22-20-25-23-10-12-01-03-01-3
Turn1-00-01-31-10-02-21-21-01-13-00-11-30-31-00-3
Sint1-41-32-02-12-01-43-02-31-13-20-10-30-33-31-2
Hass0-24-31-00-04-11-30-40-12-11-12-02-11-42-00-2
Voss0-01-23-01-12-01-05-11-00-00-01-30-30-11-02-0
Spou2-52-13-00-22-13-13-11-01-10-12-13-34-33-03-2
Hoog0-34-13-32-02-02-11-11-11-30-21-21-31-13-01-2
Zwar1-22-20-11-11-22-12-02-20-13-11-11-10-12-34-0
City4-22-03-20-05-02-01-12-43-05-52-11-32-24-10-2
Hade3-12-32-40-12-11-33-31-13-10-20-10-31-04-15-1
Thes1-14-11-02-02-02-11-03-33-24-13-01-01-12-04-0
RCFC1-11-21-21-12-21-02-20-11-21-01-10-35-20-11-3
KVKT3-23-03-41-32-02-00-31-15-21-11-41-31-00-12-2
KBVV2-11-05-10-02-12-23-31-12-22-02-02-02-11-23-2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.38b4747 ::

Spotlicht - vriendsch.

VORIGE WEDSTRIJDEN
Beker Van België (2018)
Datum 12. aug. 2018 Beginn 16:00
Eendracht Elene Grotenberge
Eendracht Elene Grotenberge
KFC Duffel
KFC Duffel
3:3 Verslag

Voorbereiding 2018-2019
Datum 16. aug. 2018 Beginn 19:30
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC Nijlen
KFC Nijlen
2:2

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Beker Van België (2018)
Datum 19. aug. 2018 Beginn 16:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC De Kempen
KFC De Kempen
-:- Vooraf

Voorbereiding 2018-2019
Datum 22. aug. 2018 Beginn 19:30
KFC Duffel
KFC Duffel
KSK Heist
KSK Heist
-:- Vooraf

Spotlicht A-kern (comp)

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 02. sept. 2018 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
Hoogstraten VV
Hoogstraten VV
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 08. sept. 2018 Beginn 20:00
K Sporting Hasselt
K Sporting Hasselt
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 16. sept. 2018 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KVV Vosselaar
KVV Vosselaar
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
1 Bocholter VV 0 0
1 KFC Duffel 0 0
1 Tongeren 0 0

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Panache
  • Crelan

 
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

Kiliaan

raveschot
hv kort1 RTV
ravotter vde
procondiLogo  JPEG Xior logo
 
logo gemeente

Word scheidsrechter

Aanduidingen

Trainingsschema

trainingsschema



 '

Log-in formulier