180x140 no image 

Laatste toevoegingen op ons youtube-kanaal:

Sfeer na KFC Duffel - KVC Westerlo!!(29-08-2018)

KVC Westerlo komt op bezoek!(26-08-2018)

INFO VOORBIJE EN AANKOMENDE WEDSTRIJD CROKY CUP(19-08-2018)

El Yazidi na KFCD - Anderlues(07-08-2018)

KFCD - RUS Anderlues | Croky Cup(07-08-2018)

oudere filmpjes kan je zien in ons Youtube archief 

 
Home Seniors Fanions Archief Seizoen 2018-2019 Speelweken

Nationale 2de amateurs VI B Afdrukken
Uitslagen speeldag - Ronde 30 (05-05-2019)
Matrix

 KfcdBercTemsTurnHassVossSpouHoogCityHadeRCFCKBVVStNKPATRHeurHamme
Kfcd5-03-36-04-32-21-20-00-13-21-10-01-11-23-02-0
Berc0-21-22-00-15-01-13-11-10-22-22-10-01-33-14-4
Tems3-11-15-31-10-13-10-32-31-11-40-14-11-02-11-1
Turn2-13-32-30-21-46-11-12-01-12-24-10-10-11-00-3
Hass2-01-34-12-13-01-10-12-04-22-03-00-01-11-01-0
Voss1-11-30-55-02-02-11-11-14-21-11-22-11-34-22-2
Spou0-22-31-23-00-24-11-10-23-30-20-42-11-11-12-0
Hoog0-11-21-31-10-21-21-21-00-01-02-12-20-02-00-0
City0-03-21-32-20-15-02-21-20-31-11-21-10-12-12-1
Hade2-21-02-22-02-22-03-12-01-20-04-11-11-13-31-3
RCFC1-30-21-31-00-20-01-00-20-0
2-0
2-12-10-32-32-1
KBVV4-03-12-12-01-22-21-20-12-11-13-22-11-04-11-2
StNK1-15-32-10-04-02-13-41-11-03-22-50-00-22-11-3
PATR1-12-13-11-13-31-03-23-14-01-04-12-15-12-21-0
Heur3-00-42-32-40-31-10-60-32-10-20-50-40-52-40-3
Hamme3-00-10-20-10-45-14-23-11-01-20-10-61-41-12-2

Webshop KFCD

logo Webshop

vriendsch. + crocky cup


Nog geen matches gepland

Spotlicht A-kern (comp)

VORIGE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 13. okt. 2019 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
K Diegem Sport
K Diegem Sport
-:- Vooraf

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 19. okt. 2019 Beginn 19:30
RC Hades Kiewit Hasselt
RC Hades Kiewit Hasselt
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 27. okt. 2019 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KVV Vosselaar
KVV Vosselaar
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
11 Wijgmaal 6 7
12 KFC Duffel 5 6
13 Berchem 6 5

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Panache
  • Crelan

 

destip

 
logo gemeente

Spotlicht KFCD B

VORIGE WEDSTRIJDEN
Vierde proviciale C (Antwerpen)
Datum 12. okt. 2019 Beginn 19:30
KFC Duffel B
KFC Duffel B
SK Rita Berlaar
SK Rita Berlaar
-:- Vooraf

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Vierde proviciale C (Antwerpen)
Datum 20. okt. 2019 Beginn 15:00
KFC Katelijne
KFC Katelijne
KFC Duffel B
KFC Duffel B
-:- Vooraf

Vierde proviciale C (Antwerpen)
Datum 26. okt. 2019 Beginn 19:30
KFC Duffel B
KFC Duffel B
KSK Wavria
KSK Wavria
-:- Vooraf

Klassement KFCD B

# Team W PTN
1 SK Peulis 8 21
2 K. BO BEERZEL FC 8 19
3 RB Elzestraat 8 18
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

brasserie de polder

raveschot
hv kort1 RTV
JPEG Xior logo vde
procondiLogo  

Word scheidsrechter

Aanduidingen

Trainingsschema

trainingsschema



 '

Log-in formulier